Ab Waasdorp nieuwe fractievertegenwoordiger

12 oktober 2022

We hebben een nieuwe fractievertegenwoordiger die de onze gemeenteraadsfractie komt versterken: Ab Waasdorp! Hij gaat zich de komende periode inzetten voor ouderenbeleid, goede zorg en ondersteuning, cultuur en voor Scheveningen.

Ab woont in Duinoord, is al meer dan 20 jaar lid van de PvdA en was eerder o.a. bestuurslid bij onze afdeling. Daar was hij de drijvende kracht achter onze wijkteams. Afgelopen gemeenteraadsverkiezingen stond hij op plek 13 op onze kandidatenlijst. Doordat Martijn nu opnieuw wethouder is geworden en Mairan raadslid, kon de fractie een nieuwe fractievertegenwoordiger erbij vragen. De fractie koos Ab vanwege zijn dieprode sociaaldemocratische hart, zijn ervaring binnen de partij en vanwege zijn grote netwerk in de stad – zeker op Scheveningen. Een fantastische toevoeging aan ons team.

Ab wordt tijdens de raadsvergadering op 20 oktober officieel benoemd.